Genel Cerrahi

Genel Cerrahi birimi Özel Dr. Acar Tıp Merkezi’nin yoğun bir şekilde hizmet veren birimlerinden birisidir. Deneyimli ve uzman kadromuz ile hayat konforunu en üst düzeyde tutacak kaliteli bir yaşam sunabilmek adına hastalarımızın hizmetindeyiz. Tıp merkezimizde yapılan tüm cerrahi işlemler en gelişmiş teknik donanımlarla gerçekleştirilmektedir.


Özel Dr. Acar Tıp Merkezi
Hizmetlerimiz

Dr. Acar Tıp Merkezi’nde Genel Cerrahi bölümünde verilen hizmetler

Genel tanı ve tedavi hizmetleri

Kadın hastalıkları ve doğum ile alakalı genel tanı ve tedavi hizmetlerinin yer aldığı bölümde pek çok alanda hizmet verilmektedir.


Gebelik öncesi tetkiler ve incelemeler

Gebelik, bir kadının rahmindeki ceninin (fetusun) gelişmeye başladığı andan bebeğin doğumuna kadar geçen süreyi kapsamaktadır.


Epidural anestezi ile normal ve sezaryen doğum

Günümüzde tüm dünyada normal doğum için altın standart olarak kabul edilen epidural doğum ise güvenli ve ağrısız bir yöntem olmasıyla öne çıkar.Normal ve yüksek riskli gebelik takipleri

Riskli ve yüksek riskli gebelikler, mutlaka bir riskli gebelik uzmanı (perinatolog) tarafından ve çok da­ha yakından takip edilmelidir.


Kısırlık tedavisi

Özellikle genital sistem organları, gebelik ve doğum süreçlerinde sağlıklı bir süreç yaşanması için kusursuz bir şekilde tasarlanmıştır.


Kanser araştırma ve tarama testleri

Kanserin en erken evrelerde teşhis edilmesi genellikle iyileşme için en iyi şansı sağlar. Bunu aklınızda bulundurarak, size uygun kanser taramalarını doktorumuzla konuşun.Menopoz takibi

Türkiye’de menopoza girme yaşı 47, ama 51 yaşına kadar uzayabilmektedir, menopoz öncesi dönem ise, 40’lı yaşlardan başlamaktadır.


Osteoporoz takibi

Dünyada 200 milyon kişide osteoporoz olduğu tahmin edilmekte, her 3 kadın ve her 5 erkekten birinde osteoporotik kırık riski bulunmaktadır.


4D Ultrasonografi

Ultrason (US) teknolojisindeki gelişmeler, daha önce iki boyutlu olarak izlenen yapıların üç boyutlu olarak incelenmesini sağlamıştır.Kadın hastalıkları ameliyatları

Üstelik bu işlemlerin avantajlarının daha fazla olması da cerrahi gerektiren sorunların tedavisinde kapalı ameliyatları tercih nedeni yapıyor.


Kemik yoğunluğu ölçümü

Kemik yoğunluğu (dansitesi) ölçüm yöntemlerindeki amaç kemiğin bu mineral kısmının miktarsal oranını belirlemektir.


Meme USG

Meme kanserinin erken teşhisinde öneme sahip olan bu yöntem, uzmanlar tarafından kullanılıyor, memenin iç yapısı derinlemesine incelenebiliyor.
SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

SAĞLIĞINIZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİ
0212 269 42 35


24/7 ACİL DURUM NUMARASI

Tıbbi acil bir ihtiyacınız varsa hemen bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve tıbbi yardım sağlayacağız.
Özel Dr. Acar Tıp Merkezi © 2021 – Tüm hakları saklıdır.Özel Dr. Acar Tıp Merkezi © 2021 – Tüm hakları saklıdır.